The Garden of Small Beginnings

The Garden of Small Beginnings

Fast lavpris
139,-
Veil. pris 199,- Spar 60,-
Pocket

KLIKK&HENT

- i din ARK-butikk!

×

Spar tid og frakt med KLIKK&HENT!

Når du bruker KLIKK&HENT, kan du hente varene dine i en av våre butikker etter en time. Du slipper å betale frakt og får varene dine med en gang til den samme lave prisen som på nett.

Slik bestiller du

Legg inn mobilnummer og trykk på OK-knappen. Fra du får bekreftelse på SMS, vil varen bli holdt av i to dager til aktuell nettpris. Du betaler i butikken når du henter varen.

Reserver i butikk. Hent når det passer innen 48 timer.

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

Kun tilgjengelig for klikk & hent

Skriv anmeldelse
Format Pocket
Utgivelsesår 2017
Forlag Little, Brown Book Group
Språk Engelsk
ISBN 9780751564853
Sider 368

Andre formater / språk

Pocket Engelsk

Om The Garden of Small Beginnings

A warm, funny and emotional novel about love, life and friendship, perfect for fans of JoJo Moyes, Debbie Macomber, Rowan Coleman and anyone who loved The Jane Austen Book Club and The Reading Group.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse
Det finnes ingen vurderinger av dette produktet.

Tips en venn