Rotherweird

Rotherweird

Fast lavpris
160,-
Veil. pris 229,- Spar 69,-
Innbundet

KLIKK&HENT

- i din ARK-butikk!

×

Spar tid og frakt med KLIKK&HENT!

Når du bruker KLIKK&HENT, kan du hente varene dine i en av våre butikker etter en time. Du slipper å betale frakt og får varene dine med en gang til den samme lave prisen som på nett.

Slik bestiller du

Legg inn mobilnummer og trykk på OK-knappen. Fra du får bekreftelse på SMS, vil varen bli holdt av i to dager til aktuell nettpris. Du betaler i butikken når du henter varen.

Reserver i butikk. Hent når det passer innen 48 timer.

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Innbundet
Utgivelsesår 2017
Forlag Quercus Publishing
Språk Engelsk
ISBN 9781784297619
Serie Rotherweird
Sider 480
Se flere detaljer  

Andre formater / språk

Pocket Engelsk
Pocket Engelsk

Om Rotherweird

'A history-tragic-comedy all rolled into one' (Hilary Mantel) and 'An enthralling puzzle-picture of a book' (M.R. Carey), Rotherweird is perfect for fans of Jonathan Strange and Mr Norrell, Gormenghast and The League of Extraordinary Gentlemen.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse
Det finnes ingen vurderinger av dette produktet.

Tips en venn