Rotherweird

Rotherweird

Nettpris
160,-
Førpris 229,- Spar 69,-
Pocket

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2017
Forlag Quercus Publishing
Språk Engelsk
ISBN 9781786486554
Serie Rotherweird
Sider 480

Andre formater / språk

Innbundet Engelsk
Pocket Engelsk

Om Rotherweird

'A history-tragic-comedy all rolled into one,' says WOLF HALL author Hilary Mantel, 'An enthralling puzzle-picture of a book' (M.R. Carey), perfect for fans of Jonathan Strange and Mr Norrell and Gormenghast with a dash of Neil Gaiman and The League of Extraordinary Gentlemen.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse

Mer fra Andrew Caldecott

Anbefalt


Tips en venn