Rotherweird

Rotherweird

Pris
229,-
Pocket

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2017
Forlag Quercus Publishing
Språk Engelsk
ISBN 9781786486554
Serie Rotherweird
Sider 480
Se flere detaljer  

Andre formater / språk

Innbundet Engelsk
Pocket Engelsk

Om Rotherweird

'A history-tragic-comedy all rolled into one,' says WOLF HALL author Hilary Mantel, 'An enthralling puzzle-picture of a book' (M.R. Carey), perfect for fans of Jonathan Strange and Mr Norrell and Gormenghast with a dash of Neil Gaiman and The League of Extraordinary Gentlemen.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse
Det finnes ingen vurderinger av dette produktet.

Tips en venn