The Stars are Fire

The Stars are Fire

Fast lavpris
195,-
Veil. pris 279,- Spar 84,-
Innbundet

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Innbundet
Utgivelsesår 2017
Forlag Little, Brown Book Group
Språk Engelsk
ISBN 9781408702987
Sider 256

Andre formater / språk

Pocket Engelsk
E-Bok Nedlastbar Engelsk

Om The Stars are Fire

Anita Shreve's brilliant new novel - for fans of Anne Tyler and Maggie O'Farrell.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse
Det finnes ingen vurderinger av dette produktet.

Tips en venn