Claudia

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk (2 forskjellige)
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

For fans of Nick Harkaway and Scarlett Thomas comes the dazzling second novel by the Desmond Elliott longlisted author of The Weightless World.

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Claudia

    For fans of Nick Harkaway and Scarlett Thomas comes the dazzling second novel by the Desmond Elliott longlisted author of The Weightless World.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2019
    Forlag
    Hodder & Stoughton
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781473664791
    Sider
    384
    Høyde
    130
    Bredde
    197

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.