Preserve The Dead

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 2 timer*
   Alltid bytterett - Norges beste. Bytt uten kvittering.
* Gjelder varer på lager i butikk

Del av serien

Kort om boken

The new Lucy Black thriller from the bestselling author of Little Girl Lost. Perfect for fans of The Killing.

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Preserve The Dead

    The new Lucy Black thriller from the bestselling author of Little Girl Lost. Perfect for fans of The Killing.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2015
    Forlag
    Little, Brown Book Group
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781472113160
    Sider
    400
    Height
    129
    Width
    197
    Weight
    322

    Anbefalt

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.