Cowboy Rebel (Forever Special Release)

Cowboy Rebel (Forever Special Release)
Pris
Pris
149,- 149,-
Pocket
Format Pocket
Utgivelsesår 2019
Forlag Little, Brown & Company
Språk Engelsk
ISBN 9781538748718
Sider 400

Om Cowboy Rebel (Forever Special Release)

With the fourth book in her Longhorn Canyon series, USA Today bestselling author Carolyn Brown brings us a heartwarming, laugh-out- loud cowboy romance perfect for fans of Diana Palmer and Linda Lael Miller.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse

Anbefalt


Tips en venn