The Remnant

The Remnant

Fast lavpris
195,-
Veil. pris 279,- Spar 84,-
Innbundet

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Innbundet
Utgivelsesår 2017
Forlag Little, Brown Book Group
Språk Engelsk
ISBN 9780356502960
Serie Oversight Trilogy
Sider 432
Se flere detaljer  

Andre formater / språk

Pocket Engelsk

Om The Remnant

The final instalment in the Oversight trilogy; this dark and beguiling series comes to a thrilling end in The Remnant. M. R. Carey says 'exciting, exhilarating, scary and moving in equal measure, The Oversight is a teeming world of dark deeds and dark magics, brilliantly realised'. For fans of Neil Gaiman or The Essex Serpent.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse
Det finnes ingen vurderinger av dette produktet.

Tips en venn