The Fading

Kort om boken

A gripping thriller that's just perfect for fans of Stephen King Lancashire Evening Post
129,-
Format/språk (2 forskjellige)
Format
E-Bok
The Fading
E-Bok
Engelsk
45,-
Forklaring av formater

    Kundevurderinger

    Det finnes ingen vurderinger av dette produktet.

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2012
    Forlag
    Little, Brown Book Group
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9780751548426
    Sider
    496

    Anbefalt

    Anbefalt