Ice Claw

Ice Claw

Pris
279,-
E-Bok
E-bøkene legges i din ARK-leseapp. Bøkene kan også lastes ned fra Din side.
×
Logg deg inn for å gjennomføre dette kjøpet med ett klikk!

Etter at kjøpet er gjennomført vil boken være tilgjengelig på «din side» og i ARK-appen
Skriv anmeldelse
Format E-Bok
Kopisperre Teknisk DRM
Filformat ePUB
Utgivelsesår 2010
Forlag Doubleday Canada
Språk Engelsk
ISBN 9780307372352
Se flere detaljer  

Andre formater / språk

E-Bok Nedlastbar Engelsk
×
Logg deg inn for å gjennomføre dette kjøpet med ett klikk!

Etter at kjøpet er gjennomført vil boken være tilgjengelig på «din side» og i ARK-appen

Om Ice Claw

The second novel in David Gilmans supercharged, sophisticated Danger Zone series perfect for fans of Anthony Horowitz, James Patterson and the Jason Bourne movies.High in the freezing French Pyrenees, Max Gordons race to win an extreme sports challenge has become a race for survival. He witnesses the last moments of a mysterious Basque monk, who screams a cryptic clue before plummeting to his death. The clue? A prophecy that foretells a cataclysmic ecological event that will kill millions of people across Europe. Max is desperate to find a solution, but instead, hes accused of causing the monks death, and the hunt is on to find him. How can Max prove his innocence when nobody will trust him and when he can trust no one?From the Hardcover edition.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse

Mer fra David Gilman

Anbefalt


Tips en venn