Mobile Library

Forfatter

Kort om boken

The breakout second novel from the award-winning author of Bed, for fans of The Curious Incident of the Dog in the Night Time and Little Miss Sunshine

Oppdag mer

Velg tagger...
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk (2 forskjellige)
   Klikk og hent - få varen innen 2 timer*
   Alltid bytterett - Norges beste. Bytt uten kvittering.
* Gjelder varer på lager i butikk

    Om Mobile Library

    The breakout second novel from the award-winning author of Bed, for fans of The Curious Incident of the Dog in the Night Time and Little Miss Sunshine

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2016
    Forlag
    Pan Macmillan
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781447274711
    Sider
    288
    Height
    198
    Width
    130

    Anbefalt