My Name is Adam

My Name is Adam
Pris
249,-
Pocket

HJEMLEVERING

- få varen levert rett hjem!

På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-

VIPPS

- kjøp raskt og enkelt!

Vipps

Kjøp med Vipps – varen leveres hjem til deg.

Lagerstatus På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2018
Forlag Quercus Publishing
Språk Engelsk
ISBN 9780857057518
Sider 448

Om My Name is Adam

A moving novel about Palestine's Calamity, for readers of Amos Oz and Orhan Pamuk - by the finest living Arabic novelist


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse

Mer fra Elias Khoury

Se hele listen

Anbefalt


Tips en venn