Shift

Shift
Nettpris
101,-
Førpris 169,- Spar 68,-
Pocket

NETTBESTILLING

- hjemlevering eller Klikk&Hent flere varer

På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-

VIPPS

- kjøp raskt og enkelt!

Vipps

Kjøp med Vipps – varen leveres hjem til deg. Frakt på 39,- tilkommer.

Lagerstatus På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2016
Forlag Egmont UK Ltd
Språk Engelsk
ISBN 9781405282888
Sider 320

Andre formater / språk

E-Bok Nedlastbar Engelsk
×
Logg deg inn for å gjennomføre dette kjøpet med ett klikk!

Etter at kjøpet er gjennomført vil boken være tilgjengelig på «din side» og i ARK-appen

Om Shift

Mean Girls meets Gone Girl - a gripping, dark, psychological thriller for YA readers, perfect for fans of We Were Liars. There were two things everyone knew about Miranda Vaile.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse

Anbefalt


Tips en venn