Frontline Nurses On Duty

Frontline Nurses On Duty
Pris
149,-
Pocket

HJEMLEVERING

- få varen levert rett hjem!

Forventes utgitt 14.11.2019

Fri frakt på kjøp over 249,-

VIPPS

- kjøp raskt og enkelt!

Vipps

Kjøp med Vipps – varen leveres hjem til deg. Frakt på 39,- tilkommer.

Lagerstatus Forventes utgitt 14.11.2019
Format Pocket
Utgivelsesår 2019
Forlag Ebury Publishing
Språk Engelsk
ISBN 9781785039584
Serie Frontline Nurses Series
Sider 368

Om Frontline Nurses On Duty

Perfect for fans of Lizzie Page's The War Nurses, Donna Douglas's A Nightingale Christmas Promise and Margaret Dickinson's The Poppy Girls. Finding herself alone and in danger, she must use all her nursing training if she is to return home safely...A moving emotional wartime saga about brave nurses on the battlefield, based on an amazing true story.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse

Tips en venn