Deja Vu

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk (2 forskjellige)
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   Alltid bytterett - Norges beste. Bytt uten kvittering.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

A literary science fiction thriller in the vein of P. K. Dick. In 2023, Saskia Brandt has 12 hours to find a murderer and clear her name. The investigation will lead her do challenge her identity. David Proctor is on the run with a prototype AI, see…

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Deja Vu

    A literary science fiction thriller in the vein of P. K. Dick. In 2023, Saskia Brandt has 12 hours to find a murderer and clear her name. The investigation will lead her do challenge her identity. David Proctor is on the run with a prototype AI, seeking justice for his dead wife. Whilst in the USA the testing of a time machine is nearly complete.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2014
    Forlag
    Red Squirrel Publishing
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781907389221
    Sider
    324
    Height
    198
    Width
    122
    Vekt
    398

    Anbefalt

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.