Amigo: Small Stories and Tall Tales of H

Amigo: Small Stories and Tall Tales of H

Pris
49,-
E-Bok
E-bøkene legges i din ARK-leseapp. Bøkene kan også lastes ned fra Din side.
×
Logg deg inn for å gjennomføre dette kjøpet med ett klikk!

Etter at kjøpet er gjennomført vil boken være tilgjengelig på «din side» og i ARK-appen
Skriv anmeldelse
Format E-Bok
Kopisperre Teknisk DRM
Filformat ePUB
Utgivelsesår 2014
Forlag Lulu.com
Språk Engelsk
ISBN 9781312414181
Se flere detaljer  

Om Amigo: Small Stories and Tall Tales of H

A vibrant world of microfiction from J. Stephen Jorge with cover art by Nate Silva. For fans of Amy Hempel, B.J. Novak, Nick Hornby and Paul Thomas Anderson. All royalties derived from this book will be directed to the Aidric Hunt Assistance fund in honor of the deeply-missed Larsen Hunt. EPUB eBook Edition


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse

Anbefalt


Tips en venn