Blackwater

Blackwater

Nettpris
118,-
Førpris 169,- Spar 51,-
Pocket

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2017
Forlag Quercus Publishing
Språk Engelsk
ISBN 9781780879802
Serie DI Nick Lowry
Sider 496

Andre formater / språk

Innbundet Engelsk

Om Blackwater

The new Essex-based crime series from the bestselling author of the DI Jack Frost prequels - perfect for fans of Peter James and Start MacBride


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse

Mer fra James Henry

Anbefalt


Tips en venn