Blackwater

Blackwater

Pris
169,-
Pocket

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2017
Forlag Quercus Publishing
Språk Engelsk
ISBN 9781780879802
Serie DI Nick Lowry
Sider 496
Se flere detaljer  

Andre formater / språk

Innbundet Engelsk

Om Blackwater

The new Essex-based crime series from the bestselling author of the DI Jack Frost prequels - perfect for fans of Peter James and Start MacBride


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse
Det finnes ingen vurderinger av dette produktet.

Tips en venn