The Fall (Dismas Hardy series, book 16)

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   Alltid bytterett - Norges beste. Bytt uten kvittering.
* Gjelder varer på lager i butikk

Del av serien

Kort om boken

Repeat New York Times bestseller John Lescroart returns with his latest gripping San Francisco legal thriller featuring Dismas Hardy - perfect for fans of John Grisham and Michael Connelly

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om The Fall (Dismas Hardy series

    Repeat New York Times bestseller John Lescroart returns with his latest gripping San Francisco legal thriller featuring Dismas Hardy - perfect for fans of John Grisham and Michael Connelly

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2016
    Forlag
    Headline Publishing Group
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781472230874
    Sider
    368
    Height
    131
    Width
    198

    Anbefalt

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.