Hearts and Diamonds

Hearts and Diamonds

Pris
199,-
Pocket

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2014
Forlag Ebury Publishing
Språk Engelsk
ISBN 9780352347763
Sider 320

Om Hearts and Diamonds

Former celebrity judge Jenna Diamond has embarked on a steamy affair with a perfect stranger who cares far more about her body than her fame.Addictive, romantic and devilishly sexy, Hearts and Diamonds is part of the Diamond trilogy and perfect for fans of Sylvia Day.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse

Mer fra Justine Elyot

Anbefalt


Tips en venn