Nylig sett
Nytt i ønskelisten
I handlekurven
Ingen nylig sett
The Hiding Places

The Hiding Places

Nettpris
139,-
Veil. pris 199,- Spar 60,-
Pocket

KLIKK&HENT

- i din ARK-butikk!

×

Spar tid og frakt med KLIKK&HENT!

Når du bruker KLIKK&HENT, kan du hente varene dine i en av våre butikker etter en time. Du slipper å betale frakt og får varene dine med en gang til den samme lave prisen som på nett.

Slik bestiller du

Legg inn mobilnummer og trykk på OK-knappen. Fra du får bekreftelse på SMS, vil varen bli holdt av i to dager til aktuell nettpris. Du betaler i butikken når du henter varen.

Reserver i butikk. Hent når det passer innen 48 timer.

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
ARKs anbefaling
(1)
Skriv anmeldelse
Lagerstatus Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2017
Forlag Orion
Språk Engelsk
ISBN 9781409148579
Sjanger Historisk litteratur

Andre formater / språk

Innbundet Bokmål
Compact Disc Bokmål
Nedlastbar lydbok Nedlastbar Bokmål
×
Logg deg inn for å gjennomføre dette kjøpet med ett klikk!

Etter at kjøpet er gjennomført vil boken være tilgjengelig på «din side» og i ARK-appen
E-Bok Nedlastbar Bokmål
×
Logg deg inn for å gjennomføre dette kjøpet med ett klikk!

Etter at kjøpet er gjennomført vil boken være tilgjengelig på «din side» og i ARK-appen
Pocket Bokmål

Om The Hiding Places

A secret buried so deep, only a liar could uncover it Wiltshire, 1922. Fifteen-year old Pudding Cartwright has begun the career she always wanted, as girl groom to the Hadleigh family's horses at Manor Farm. Irene Hadleigh is struggling to adjust to her new life in sleepy Slaughterford, having married Alistair to escape a scandal in London. At a loss to occupy herself, Irene sets about restyling Manor Farm, and during the work the chance finding of a strange object, hidden away in the house for years, will change everything. When somebody close to both of them is murdered, Pudding and Irene are thrown together to seek out the identity of the killer in their midst, unaware of just how deep the roots of the crime lie. During a hot, humid summer of grief, betrayal, and misapprehensions, they will uncover truths neither of them could ever have foreseen. The perfect book group read for fans of Kate Morton, Lucinda Riley and Santa Montefiore. Your favourite authors love Katherine Webb: 'An enormously talented writer' Santa Montefiore 'I've loved all of Katherine Webb's books' Kate Riordan 'Katherine Webb's writing is beautiful' Elizabeth Freemantle 'Webb has a true gift for uncovering the mysteries of the human heart' Kate Williams 'A truly gifted writer of historical fiction' Lucinda Riley


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1

Kirsti, ARK Karenslyst Allé Skøyen
12. juni 2017

Kjedelig og forvirrende!

Tja, hva skal jeg si... Jeg ble rett og slett skuffet. Katherine Webb er en av mine favorittforfattere, men denne gangen får hun det ikke helt til dessverre. Boken er kjedelig og hadde det ikke vært fordi hun er en av mine favorittforfattere, så hadde jeg ikke lest boken ut. Historien fenger ikke. Jeg blir ikke en del av persongalleriet. Og, dessverre, så er det noen logiske brister i denne boken. Det er deler som er veldig forvirrende. Jeg tror jeg er i samtid, men så er jeg egentlig i fortid f.eks. Dessverre, dette er en bok jeg rett og slett ikke kan anbefale.


Ord som beskriver produktet:

Dårlig,Kjedelig,Anbefaler ikke


Rapporter om upassende innhold

Katherine Webb

Katherine Webb
Katherine Webb har på to år solgt mer enn 100 000 bøker i Norge. Hunbrakdebuterte i 2010 med boken Arven. (Rettigheter, foto: GyldendalNorsk Forlag)
Les mer om forfatteren

Mer fra Katherine Webb

Se hele listen

Anbefalt


Tips en venn