Nylig sett
Nytt i ønskelisten
I handlekurven
Ingen nylig sett
The Time to Kill

The Time to Kill

Nettpris
118,-
Veil. pris 169,- Spar 51,-
Pocket

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2017
Forlag Orion Publishing Co
Språk Engelsk
ISBN 9781409159650
Serie Carter Blake Series
Sider 416

Andre formater / språk

Pocket Engelsk

Om The Time to Kill

Mason Cross, author of THE SAMARITAN, a Richard & Judy Book Club pick, returns with his gripping new thriller - perfect for fans of Lee Child and James Patterson.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse
Det finnes ingen vurderinger av dette produktet.

Mer fra Mason Cross

Anbefalt


Tips en venn