The House of Birds

The House of Birds

Fast lavpris
118,-
Veil. pris 169,- Spar 51,-
Pocket

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2017
Forlag Headline Publishing Group
Språk Engelsk
ISBN 9781472205865
Sider 464

Andre formater / språk

Innbundet Engelsk
E-Bok Nedlastbar Engelsk

Om The House of Birds

A derelict house. A portrait of a marriage. And a story of love from the author of the acclaimed THE OTHER HALF OF ME. For readers of Kate Morton, Virginia Baily and Lucinda Riley.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse
Det finnes ingen vurderinger av dette produktet.

Tips en venn