White Hart

Forfatter

Del av serien

Kort om boken

An epic adventure awaits in the first novel of this classic fantasy series perfect for fans of J.R.R. Tolkien from an author who '; writes like a dream' (St. Louis Post-Dispatch). Welcome to Isle, a land of fantasy that existed long before there wer…

Oppdag mer

Velg tagger...
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
Format
Forklaring av formater
  • Innbundet

    Bok med hardt omslag.

  • Pocket

    Heftet bok med mykt omslag.

  • Kartonert

    Bok med tykke, stive sider.

  • E-Bok

    Digitalt format. E-bok kan leses i ARK-appen eller på Kindle. Bøkene kan også lastes ned fra Din side.

  • Nedlastbar lydbok

    Digitalt format. Nedlastbar lydbok kan lyttes til i ARK-appen. Bøkene kan også lastes ned fra Din side.

  • Digikort lydbok

    Lydbok på digikort. Krever Digispiller.

  • Compact Disc

    Lydbok eller musikk på CD. Krever CD-spiller eller annen kompatibel avspiller.

  • Vinyl

    Vinylplate. Krever platespiller.

  • DVD

    DVD-film. Krever DVD-spiller eller annen kompatibel avspiller.

  • Blu-ray

    Blu-ray-film. Krever Blu-ray-spiller eller annen kompatibel avspiller.

   Fri frakt - på kjøp over 249,-
   Alltid bytterett - Norges beste. Bytt uten kvittering.

    Om White Hart

    An epic adventure awaits in the first novel of this classic fantasy series perfect for fans of J.R.R. Tolkien from an author who '; writes like a dream' (St. Louis Post-Dispatch). Welcome to Isle, a land of fantasy that existed long before there were such things. Surrounded by vast oceans and dotted with thick forests, Isle was a land in which all beings lived together. There were gods and ghosts dwelling with the Old Ones, the wise ancient ancestors. During this period, the Book of Suns began its life, though little was known about its contents. The mighty marriage between Sun and Moon begins an adventure never seen before.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    E-Bok
    Kopisperre
    Teknisk DRM
    Filformat
    ePUB
    Utgivelsesår
    2014
    Forlag
    Open Road Media
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781497611351
    Sider
    158
    Emne

    Anbefalt