The Custodian of Marvels

The Custodian of Marvels

Pris
169,-
Pocket

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2016
Forlag Angry Robot
Språk Engelsk
ISBN 9780857665010
Sider 400

Om The Custodian of Marvels

A swashbuckling novel set in an unusual alternate England, sure to appeal to readers of China Mieville and Jon Courtney Grimwood.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse

Mer fra Rod Duncan

Anbefalt


Tips en venn