London Calling

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk (3 forskjellige)
   Klikk og hent - få varen innen 2 timer*
   Alltid bytterett - Norges beste. Bytt uten kvittering.
* Gjelder varer på lager i butikk

Del av serien

Kort om boken

WWII is over but Mirabelle's time in the backrooms of Whitehall has made her the most stylish sleuth in Brighton. Perfect for fans of ITV's The Bletchley Circle.

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om London Calling

    WWII is over but Mirabelle's time in the backrooms of Whitehall has made her the most stylish sleuth in Brighton. Perfect for fans of ITV's The Bletchley Circle.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2016
    Forlag
    Little, Brown Book Group
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781472122490
    Sider
    288
    Height
    199
    Width
    126

    Anbefalt

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.