The Winter Baby

The Winter Baby

Pris
149,-
Pocket

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2017
Forlag Zaffre Publishing
Språk Engelsk
ISBN 9781785763076
Sider 400

Om The Winter Baby

A warm-hearted and nostalgic festive family saga, perfect for readers of Katie Flynn and Sheila Jeffries.Alone at Christmas - will she find somewhere to call home? As Christmas approaches, seventeen-year-old runaway Kathleen stumbles through the snow, alone and about to give birth.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse

Mer fra Sheila Newberry

Anbefalt


Tips en venn