Jubilee King

Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   Alltid bytterett - Norges beste. Bytt uten kvittering.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

"In his debut story collection, set mostly in Northern California, Jesse Shepard proves tough, canny, wildly inventive." -Seattle Times In the tradition of Sherwood Anderson and Flannery O'Connor, Jubilee King offers spare and deft navigations of th…

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Jubilee King

    "In his debut story collection, set mostly in Northern California, Jesse Shepard proves tough, canny, wildly inventive." -Seattle Times In the tradition of Sherwood Anderson and Flannery O'Connor, Jubilee King offers spare and deft navigations of the distance between people, between words, between moments. Jesse Shepard finds evidence of the grotesque in the everyday, the meaningful in the mundane. From a series of small but momentous occurrences, he has spun to a spirited and assured debut.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    E-Bok
    Kopisperre
    Teknisk DRM
    Filformat
    ePUB
    Utgivelsesår
    2008
    Forlag
    Bloomsbury Publishing (USA)
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781596919587
    Sider
    192

    Anbefalt

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.