Little Girl Gone

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

A tense psychological thriller that will keep you on the edge of your seat! Perfect for fans of Shari Lapena, B A Paris and C.L. Taylor

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Little Girl Gone

    A tense psychological thriller that will keep you on the edge of your seat! Perfect for fans of Shari Lapena, B A Paris and C.L. Taylor

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2019
    Forlag
    HarperCollins Publishers
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9780008320614
    Sider
    336
    Høyde
    131
    Bredde
    198

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.