Follow the Money

Forfatter

Kort om boken

'Thoroughly enjoyable debut, in the vein of Louis Theroux and Jon Ronson, which gives us an intelligent and humorous portrait of an America tourists rarely see' The Bookseller 'I absolutely loved this book' Frank Cottrell Boyce 'An interesting book …

Oppdag mer

179,-
Format/språk (2 forskjellige)
Format
Pocket
Follow the Money
Pocket
Engelsk
169,-
Forklaring av formater

    Kundevurderinger

    Det finnes ingen vurderinger av dette produktet.

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2012
    Forlag
    Union Books
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781908526090
    Sider
    304

    Anbefalt

    Anbefalt