Follow the Money

Follow the Money

Pris
159,-
Pocket

KLIKK&HENT

- i din ARK-butikk!

×

Spar tid og frakt med KLIKK&HENT!

Når du bruker KLIKK&HENT, kan du hente varene dine i en av våre butikker etter en time. Du slipper å betale frakt og får varene dine med en gang til den samme lave prisen som på nett.

Slik bestiller du

Legg inn mobilnummer og trykk på OK-knappen. Fra du får bekreftelse på SMS, vil varen bli holdt av i to dager til aktuell nettpris. Du betaler i butikken når du henter varen.

Reserver i butikk. Hent når det passer innen 48 timer.

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 1-2 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 1-2 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2012
Forlag Union Books
Språk Engelsk
ISBN 9781908526090
Sider 304

Om Follow the Money

'Thoroughly enjoyable debut, in the vein of Louis Theroux and Jon Ronson, which gives us an intelligent and humorous portrait of an America tourists rarely see' The Bookseller 'I absolutely loved this book' Frank Cottrell Boyce 'An interesting book from an exciting new publisher' Conde Nast Traveller 'A compelling, inspiring and oddly reassuring portrait of modern America. Fantastic debut.' Time Out 5-Star Review 'Its randomness is its joy' Independent 'A picaresque travelogue about chasing an idea through down- home modern America.' The Times 'Steve Boggan's quest to plant a ten dollar bill into the heart of America...is an astute one.' We Love This Book 'The strength of Boggan's writing is the clear, clean and non-judgemental prose style that lets the remarkable and disparate lives of those he encounters speak for themselves. Heart-warming, fascinating stuff.' Big Issue 'A terrific read' Rosie Boycott 'I can't remember reading a book where the author is continually making fun of himself yet becomes more and more admirable and likeable as the book goes on. He has created a cast of interesting and entertaining characters that are vivid, memorable, and a pleasure to hang out with. The book is an unexpected delight' Luke Rhinehart/George Cockcroft, The Dice Man.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse
Det finnes ingen vurderinger av dette produktet.

Mer fra Steve Boggan

Anbefalt


Tips en venn