The Queens of Innis Lear

The Queens of Innis Lear

Pris
279,-
Innbundet

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Innbundet
Utgivelsesår 2018
Forlag St Martin's Press
Språk Engelsk
ISBN 9780765392466
Sider 576

Andre formater / språk

Innbundet Engelsk
E-Bok Nedlastbar Engelsk
×
Logg deg inn for å gjennomføre dette kjøpet med ett klikk!

Etter at kjøpet er gjennomført vil boken være tilgjengelig på «din side» og i ARK-appen
Pocket Engelsk

Om The Queens of Innis Lear

Inspired by Shakespeare's King Lear, dynasties battle for the crown in Tessa Gratton's debut epic adult fantasy, a story of deposed kings and betrayed queens for fans of Red Rising and Queen of the Tearling.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse

Mer fra Tessa Gratton

Anbefalt


Tips en venn