Nylig sett
Nytt i ønskelisten
I handlekurven
Ingen nylig sett
A Spring Betrayal

A Spring Betrayal

Nettpris
118,-
Veil. pris 169,- Spar 51,-
Pocket

KLIKK&HENT

- i din ARK-butikk!

×

Spar tid og frakt med KLIKK&HENT!

Når du bruker KLIKK&HENT, kan du hente varene dine i en av våre butikker etter en time. Du slipper å betale frakt og får varene dine med en gang til den samme lave prisen som på nett.

Slik bestiller du

Legg inn mobilnummer og trykk på OK-knappen. Fra du får bekreftelse på SMS, vil varen bli holdt av i to dager til aktuell nettpris. Du betaler i butikken når du henter varen.

Reserver i butikk. Hent når det passer innen 48 timer.

NETTBESTILLING

- få varen levert rett hjem!

På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager

Fri frakt på kjøp over 249,-
Skriv anmeldelse
Lagerstatus På lager. Sendes normalt fra oss i løpet av 10 virkedager
Format Pocket
Utgivelsesår 2017
Forlag Quercus Publishing
Språk Engelsk
ISBN 9781784292430
Serie An Inspector Akyl Borubaev Thriller
Sider 336

Andre formater / språk

Innbundet Engelsk

Om A Spring Betrayal

Inspector Akyl Borubaev's Bishkek, Kyrgyzstan is a lawless post-Soviet metropolis rife with corruption and vice. A hard-hitting thriller for fans of Tom Rob Smith and Gorky Park.


Kundevurderinger

ARKs anbefalinger

Det finnes ingen vurderinger av dette produktet. Skriv anmeldelse
Det finnes ingen vurderinger av dette produktet.

Mer fra Tom Callaghan

Anbefalt


Tips en venn