Hopp til hovedinnholdet
Åtseldyr

Åtseldyr

Av Eystein Hanssen. Del 4 av serien Elli Rathke. Utgitt 2013.

Språk: Norsk, Bokmål

Alle formater og språk
363,-
399,- i butikk

Ved å fullføre kjøpet aksepterer jeg kjøpsvilkårene.

Tilgjengelig i 21 butikker

På nettlager. Sendes normalt innen 1-2 virkedager.

Om boka

I en gammel jordkjeller i Vika finner en uteligger levningene av et barn. Eller er det det? Ellis åstedsundersøkelser avdekker flere levninger. Sakte dras etterforskningen lenger under bakken, til klaustrofobiske tuneller og glemte bunkere, en verden der dyr mishandles og mennesker tas av dage. Bare morderen kjenner alle utganger. Men Elli må inn. Hun har flere liv å redde. Vet vi egentlig hva som finnes under bakken i Oslo?

En ny meddrivende Elli-krim fra Eystein Hanssen.

Oppdag mer

Produktinformasjon
Format
Innbundet
Utgivelsesår
2013
Første salgsdato
22.08.2013
Forlag
Cappelen Damm
Språk
Norsk, Bokmål
Antall sider
446
Høyde
212 mm
Bredde
140 mm
Lengde
32 mm
Vekt
580 g
Serie
Elli Rathke
ISBN
9788202423551
Kundevurderinger

0

0 vurderinger

0%
0%
0%
0%
0%

Din vurdering

Logg inn for å se eller gi din vurdering.

Kundevurderingene er skrevet av verifiserte kjøpere. Det betyr at produktet som vurderes må være kjøpt hos ARK og registrert på brukers profil. For å registrere kjøp gjort i butikk, må man være ARK-venn.

Mer om kundevurderinger i ARK
Anmeldelser

"Dog står Eystein Hanssens roman på egne bein. Gåten han presenterer er like fascinerende som den skremmer (...) Det er grøssende spennende!"

Per Ivar Henriksbø, Gudbrandsdølen Dagningen

"Jeg har ventet i spenning på bok nummer fire om Elli og blir ikke skuffet. Jeg synes Eystein Hanssen har klart det igjen. Han har en egen evne til å skape thrillere ut av nåtidens problemer. Dette er både uhyggelig og spennende lesningen."

Elise Weseth, Oppland Arbeiderblad

"Han holder spenningen oppe gjennom 448 sider. En får lyst til stadig å lese videre, og det er nesten trist når boka er slutt."

Gunnar Gran, Stavanger Aftenblad

"Han har skapt en krimhelt du føler at du kjenner i Elli Rathke og beviser nok en gang sine evner til å å sy sammen parallelle historier til en troverdig slutt. Eystein Hanssen har sin bakgrunn i filmproduksjon og skjønner hvilke grep som skal til for å skrive lesverdig krim."

Per-Magne Midjo, Trønder-Avisa
Åtseldyr | Eystein Hanssen | Ark.no