The Neighbour

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk (2 forskjellige)
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

The perfect neighbourhood or the perfect lie? For fans of The Couple Next Door, The Neighbour is a twisting thriller about a leafy suburb with a deadly secret, by rising star of crime fiction Fiona Cummins.

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om The Neighbour

    The perfect neighbourhood or the perfect lie? For fans of The Couple Next Door, The Neighbour is a twisting thriller about a leafy suburb with a deadly secret, by rising star of crime fiction Fiona Cummins.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Innbundet
    Utgivelsesår
    2019
    Forlag
    Pan Macmillan
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781509876914
    Sider
    416
    Høyde
    163
    Bredde
    242

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.