A Quantum Mythology

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

A fast-moving SF thriller set in a uniquely dark future from a new voice in the tradition of Peter F. Hamilton and Richard Morgan.

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om A Quantum Mythology

    A fast-moving SF thriller set in a uniquely dark future from a new voice in the tradition of Peter F. Hamilton and Richard Morgan.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2016
    Forlag
    Orion Publishing Co
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9780575127043
    Sider
    592
    Høyde
    198
    Bredde
    134

    Anbefalt

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.