In High Places

Forfatter

Kort om boken

An explosive new thriller from a bestselling author, perfect for fans of Lee Child and Harlan Coben

Oppdag mer

Velg tagger...
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 2 timer*
   Alltid bytterett - Norges beste. Bytt uten kvittering.
* Gjelder varer på lager i butikk

    Om In High Places

    An explosive new thriller from a bestselling author, perfect for fans of Lee Child and Harlan Coben

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2019
    Forlag
    Quercus Publishing
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781787476363
    Sider
    356
    Height
    198
    Width
    129

    Anbefalt