Field Notes on Love

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk (2 forskjellige)
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

A gorgeous YA romance about luck and love from Jennifer E. Smith, author of The Statistical Probability of Love at First Sight. Perfect for fans of Jenny Han and Stephanie Perkins.

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Field Notes on Love

    A gorgeous YA romance about luck and love from Jennifer E. Smith, author of The Statistical Probability of Love at First Sight. Perfect for fans of Jenny Han and Stephanie Perkins.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2019
    Forlag
    Pan Macmillan
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781509831715
    Sider
    320
    Høyde
    131
    Bredde
    196

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.