Dirty Game

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

Adultery, murder and dangerous love collide in Jessie Keane's gritty debut thriller set in the London's East End. Perfect for fans of Martina Cole and Lynda La Plante.

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Dirty Game

    Adultery, murder and dangerous love collide in Jessie Keane's gritty debut thriller set in the London's East End. Perfect for fans of Martina Cole and Lynda La Plante.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2012
    Forlag
    HarperCollins Publishers
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9780007491780
    Sider
    560
    Høyde
    142
    Bredde
    197

    Anbefalt

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.