Tyger

Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

Perfect for fans of Patrick O'Brien, Bernard Cornwall, and swashbuckling adventure during the great Age of Sail: Tyger is the sixteenth novel in Julian Stockwin's acclaimed Captain Kydd series.

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Tyger

    Perfect for fans of Patrick O'Brien, Bernard Cornwall, and swashbuckling adventure during the great Age of Sail: Tyger is the sixteenth novel in Julian Stockwin's acclaimed Captain Kydd series.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2016
    Forlag
    Hodder & Stoughton
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781444785425
    Sider
    384
    Height
    200
    Width
    130

    Anbefalt

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.