The Devil in Winter

Forfatter

Del av serien

Kort om boken

From the New York Times bestselling author Lisa Kleypas comes The Devil in Winter, the third title in the beloved romance series The Wallflowers - perfect for fans of Sarah MacLean, Julia Quinn and Eloisa James.

Oppdag mer

Velg tagger...
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 2 timer*
   Alltid bytterett - Norges beste. Bytt uten kvittering.
* Gjelder varer på lager i butikk

    Om The Devil in Winter

    From the New York Times bestselling author Lisa Kleypas comes The Devil in Winter, the third title in the beloved romance series The Wallflowers - perfect for fans of Sarah MacLean, Julia Quinn and Eloisa James.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2011
    Forlag
    Little, Brown Book Group
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9780749942908
    Sider
    336
    Height
    198
    Width
    127
    Weight
    234

    Anbefalt