The Blood of Kings

Forfatter , Del av serien Tintagel
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

The start of a stunning new trilogy charting the life of the first High King of the Britons, sure to appeal to fans of George R R Martin, Bernard Cornwell and Simon Scarrow

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om The Blood of Kings

    The start of a stunning new trilogy charting the life of the first High King of the Britons, sure to appeal to fans of George R R Martin, Bernard Cornwell and Simon Scarrow

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2016
    Forlag
    Headline Publishing Group
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781472215789
    Serie
    Sider
    544
    Høyde
    133
    Bredde
    198

    Anbefalt

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.