The Secret Dinosaur

Forfatter , Del av serien The Dinotek Adventures
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk (2 forskjellige)
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

Parents and teachers love The Secret Dinosaur because it is proven to encourage reading and is perfect for exciting boy readers - reluctant or otherwise. It's excellent for fans of Beast Quest; Horrid Henry; Dinosaur Cove - and readers who have outg…

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om The Secret Dinosaur

    Parents and teachers love The Secret Dinosaur because it is proven to encourage reading and is perfect for exciting boy readers - reluctant or otherwise. It's excellent for fans of Beast Quest; Horrid Henry; Dinosaur Cove - and readers who have outgrown those series.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2015
    Forlag
    Dinosaur Books Ltd
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9780993010569
    Sider
    128
    Høyde
    131
    Bredde
    197

    Anbefalt

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.