Hopp til hovedinnholdet
Hjemlengsel

Hjemlengsel

Av Sigrid Lunde, 2014.Del 8 av serien Lokketoner.


Violetta virker stadig mer forvirret. Bent bestemmer seg for å skille seg fra henne, men så enkelt er det ikke ...

Synnøve føder sitt barn i skjul, i frykt for Lars, som later til å ha spioner overalt. En dag kommer en båt seilende forbi, og hun forstår at Lars’ menn leter etter henne. Hun er redd, men aller mest frykter hun hva som vil skje når hun gjør det hun lovte presten: Å stå fram i kirken og fortelle sannheten om Lars. Hun vet at han vil forhindre det for enhver pris.

En åttring kom for full fart mot øya, tett inne ved land. Synnøve så tre mennesker om bord, men kunne ikke skjelne ansiktene deres. Hun syntes de så opp mot henne, der hun sto. Men hvorfor var de interessert i henne? Da de var så nær stranden at hun skjelnet ansiktsovaler, rettet en seg opp i båten og pekte på henne.

Innbundet
Pocket
E-bok
Lydbok

Språk: Norsk, Bokmål

119,-

Ved å fullføre kjøpet aksepterer jeg kjøpsvilkårene.

Digital e-bok

E-bøker legges i din ARK-app. De kan også lastes ned fra Din side.

Produktinformasjon
Format
E-bok, nedlastbar (Epub)
Kopibeskyttelse
SDRM
Utgivelsesår
2014
Første salgsdato
28.04.2014
Forlag
Cappelen Damm
Språk
Norsk, Bokmål
Emne
Bygder
Antall sider i tilsvarende trykt utgave
253
Serie
Lokketoner
ISBN
9788202448301
Kundevurderinger

0

0 vurderinger

0%
0%
0%
0%
0%

Din vurdering

Logg inn for å se eller gi din vurdering.

Kundevurderingene er skrevet av verifiserte kjøpere. Det betyr at produktet som vurderes må være kjøpt hos ARK og registrert på brukers profil. For å registrere kjøp gjort i butikk, må man være ARK-venn.

Mer om kundevurderinger i ARK
Hjemlengsel | Sigrid Lunde | Ark.no