The Rosewater Insurrection

Forfatter , Del av serien The Wormwood Trilogy
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

The second volume in a vibrant and compellingly told trilogy by one of science fiction's most engaging new voices - perfect for fans of N. K. Jemisin's The Fifth Season, Ann Leckie's Ancillary Justice and Jeff Vandermeer's Southern Reach trilogy.

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om The Rosewater Insurrection

    The second volume in a vibrant and compellingly told trilogy by one of science fiction's most engaging new voices - perfect for fans of N. K. Jemisin's The Fifth Season, Ann Leckie's Ancillary Justice and Jeff Vandermeer's Southern Reach trilogy.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2019
    Forlag
    Little, Brown Book Group
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9780356511375
    Sider
    400
    Høyde
    196
    Bredde
    198

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.