Act Your Age, Eve Brown

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

In USA Today bestselling author Talia Hibbert's newest romcom, the flightiest Brown sister crashes into the life of an uptight B&B owner and has him falling hard - literally. Perfect for fans of Helen Hoang, Sally Thorne and Alisha Rai.

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Act Your Age

    In USA Today bestselling author Talia Hibbert's newest romcom, the flightiest Brown sister crashes into the life of an uptight B&B owner and has him falling hard - literally. Perfect for fans of Helen Hoang, Sally Thorne and Alisha Rai.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2021
    Forlag
    Little, Brown Book Group
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9780349425245
    Sider
    400
    Høyde
    126
    Bredde
    196
    Vekt
    278

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.