Get A Life, Chloe Brown

Forfatter
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

Talia Hibbert delivers a witty, hilarious romantic comedy about a woman who's tired of being 'boring' and recruits her mysterious, sexy neighbour to help her get a life - perfect for fans of Sally Thorne, Jasmine Guillory and Helen Hoang!

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Get A Life

    Talia Hibbert delivers a witty, hilarious romantic comedy about a woman who's tired of being 'boring' and recruits her mysterious, sexy neighbour to help her get a life - perfect for fans of Sally Thorne, Jasmine Guillory and Helen Hoang!

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2019
    Forlag
    Little, Brown Book Group
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9780349425214
    Sider
    384
    Høyde
    197
    Bredde
    130
    Vekt
    266

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.