The Enemy

Forfatter

Del av serien

Kort om boken

The brand new action-packed thriller from bestseller Tom Wood, perfect for fans of Lee Child and the Bourne novels
169,-
Format/språk
Format
Forklaring av formater

    Om The Enemy

    The brand new action-packed thriller from bestseller Tom Wood, perfect for fans of Lee Child and the Bourne novels

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2012
    Forlag
    Little, Brown Book Group
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9780751545357
    Serie
    Sider
    544

    Anbefalt

    Anbefalt