Before Your Memory Fades

Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk (2 forskjellige)
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

The third novel from the author of the phenomenon Before the Coffee Gets Cold: tales from a little cafe in Hakodate, Cafe Donna Donna, where customers may travel through time - if they obey the rules. For fans of The Guest Cat and If Cats Disappeare…

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Before Your Memory Fades

    The third novel from the author of the phenomenon Before the Coffee Gets Cold: tales from a little cafe in Hakodate, Cafe Donna Donna, where customers may travel through time - if they obey the rules. For fans of The Guest Cat and If Cats Disappeared from the World.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Innbundet
    Utgivelsesår
    2022
    Forlag
    Pan Macmillan
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781035004614
    Sider
    256
    Høyde
    139
    Bredde
    206
    Vekt
    322

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.