Embassy of the Dead: Hangman's Crossing

Forfatter , Del av serien Embassy of the Dead
Spar {0}
Spar {0} som ARK-VENN
{0} til nettpris
med Klikk&Hent
Format/språk
   Klikk og hent - få varen innen 1 time*
   90 dagers åpent kjøp.
* Gjelder varer på lager i butikk

Kort om boken

The second book in a spookily funny new series, where the living meets the dead and survival is a race against time. Perfect for fans of Skulduggery Pleasant and Who Let the Gods Out.

Oppdag mer

Velg tagger...

    Om Embassy of the Dead: Hangman's Crossing

    The second book in a spookily funny new series, where the living meets the dead and survival is a race against time. Perfect for fans of Skulduggery Pleasant and Who Let the Gods Out.

    Kundevurderinger

    Totalvurdering: 

    Gi din vurdering: 
    Totalvurdering: 

    Detaljer

    Format
    Pocket
    Utgivelsesår
    2019
    Forlag
    Hachette Children's Group
    Språk
    Engelsk
    ISBN
    9781510104570
    Sider
    240
    Høyde
    129
    Bredde
    197
    Vekt
    224

    Nettleseren din er utdatert

    Mye funksjonalitet på ark.no støttes ikke lenger i Internet Explorer. Vennligst bruk en nyere nettleser.