Hopp til hovedinnholdet

Mr Peacock's Possessions - THE TIMES Book of the Year

  • Innbundet

  • 2018

  • Engelsk

An intimate, intense, beautifully realised novel of possession, power and loss of innocence, for fans of Mister Pip and The Poisonwood Bible.

Ikke tilgjengelig for Klikk&Hent

På nettlager (bestilles fra England. Leveres normalt innen 2 uker)

  • Bytt i alle våre butikker
  • Klikk og hent

Lignende bøker

Utvalgte bøker

Recently viewed