Hopp til hovedinnholdet

The Seaplane on Final Approach

  • Pocket

  • 2022

  • Engelsk

A razor-sharp debut about desire, artifice and dissolution on a remote homestead in Alaska, for fans of Ottessa Moshfegh, Nell Zink and Miranda July.

Tilgjengelig i 1 butikk

På nettlager (bestilles fra England. Leveres normalt innen 2 uker)

  • Bytt i alle våre butikker
  • Klikk og hent

Oppdag mer